Календарь бокса 2010 года

Начало

Окончание

Название турнира

Город

Страна

1

21.01.2010

23.01.2010

Atklātais SPBJSS   čempionāts

Daugavpils

LAT

2

11.02.2010

13.02.2010

Atklātais pilsētas čempionāts

Liepāja

LAT

3

15.02.2010

21.02.2010

Starptautiskais turnīrs

Volgograds

RUS

4

26.02.2010

28.02.2010

Latvijas čempionāts studentiem

Rīga

LAT

5

10.03.2010

14.03.2010

Atklātais   R V T  čempionāts

Rīga

LAT

6

16.03.2010

21.03.2010

Starptautiskais turnīrs „D.Pozņaka”

Viļņa

LIT

7

16.03.2010

21.03.2010

Starpt.tur. „Feliksa Štamma”

Varšava

POL

8

26.03.2010

28.03.2010

Latvijas Republikas  čempionāts

Jelgava

LAT

9

04.03.2010

06.03.2010

Atklātais pilsētas čempionāts

Daugavpils

LAT

10

01.04.2010

12.04.2010

Pasaules čempionāts jauniešiem

Kale

FRA

11

14.04.2010

18.04.2010

Starptautiskais turnīrs

Maardu

EST

12

14.04.2010

18.04.2010

 Starptautiskais turnīrs „Gee Bee”

Helsinki

FIN

13

22.04.2010

24.04.2010

Atklātais pilsētas čempionāts

Olaine

LAT

14

08.04.2010

13.04.2010

Starptautiskais turnīrs „A.Sorokina”

Noginsk

RUS

15

21.04.2010

27.04.2010

Starptautiskais turnīrs "Klichko Cup"

Kijeva

UKR

16

01.05.2010

04.05.2010

Starptautiskais turnīrs – „A.Socikasa”

Kauņa

LTU

17

07.05.2010

09.05.2010

Leonarda un Aleksandra Purvinsku piemiņas kausa izcīņa

Daugavpils

LAT

18

10.06.2010

12.06.2010

Atklātais pilsētas kauss

Daugavpils

LAT

19

17.06.2010

19.06.2010

Atklātais pilsētas kauss

Jūrmala

LAT

20

17.06.2010

28.06.2010

Eiropas čempionāts junioriem

Plovdiv

BUL

21

11.07.2010

19.07.2010

Eiropas meistarsacīkstes skolēniem

Novi Sad

SRB

22

05.07.2010

10.07.2010

Straptautiskais turnīrs „Prezidenta kauss”

Grudziadz

POL

23

13.07.2010

17.07.2010

Starptautiskais turnīrs”Arena Cup”

Pula

CRO

24

14.07.2010

21.07.2010

Eiropas Savienības čempionāts

Roma

ITA

25

13.07.2010

19.07.2010

Starptautiskais turnīrs M.M.Memorials

Mariupols

UKR

26

14.08.2010

26.08.2010

Olimpiskas Speles jauniešiem

Singapūra

 

27

23.08.2010

25.08.2010

Starptautiskais turnīrs „Dome kauss”

Daugavpils

LAT

28

09.09.2010

12.09.2010

Baltijas kauss

Jelgava

LAT

29

15.09.2010

19.09.10.

Starptautiskais turnīrs

Usti nad Labem

ČEH

30

14.10.2010

16.10.2010

LR čempionāts jauniešiem, junioriem

Daugavpils

LAT

31

09.10.2010

13.10.2010

Starptautiskais turnīrs V.Kličko Cup

Berdičevs

UKR

32

13.10.2010

17.10.2010

Starptautiskais sacensības Tammer Tournament  Tammer

Tampere

FIN

33

13.10.2010

17.10.2010

Starptautiskais turnīrs

Sankt-Peterburga

RUS

34

04.10.2010

11.10.2010

Pasaules čempionāts studentiem

Ulanbatar

MGL

35

23.10.2010

30.10.2010

Pasaules Kauss

Maskava

RUS

36

07.11.2010

14.11.2010

Starptautiskais French speaking Games

Beyrouth

LIB

37

06.12.2010

12.12.2010

Starptautiskais  AIBA Prezident Cup

Taipei

TPE

38

02.12.2010

06.12.2010

Starptautiskais  turnīrs” Riga Open”

Rīga

LAT

39

16.12.2010

18.12.2010

Starptautiskais ziemassvētku  turnīrs  

Daugavpils

LAT

40

16.12.2010

19.12.2010

Starptautiskais turnīrs

Kaļiņingrada

LAT

41

16.12.2010

20.12.2010

Starptautiskais turnīrs

Ashdod

ISR

 

 

 









 

Юрмальская школа бокса - традиции бокса в Юрмале с 1956 года!

 .