Календарь бокса 2014

Начало

Окончание

Название турнира

Город

Страна

23.01.2014

25.01.2014

Atklātais  SP BJSS   čempionāts

Daugavpils

LAT

30.01.2014

02.02.2014

Starptautiskais turnīrs „Round Robin”

Oslo

NOR

04.02.2014

09.02.2014

Starptautiskais turnīrs „Boskai Istvan.”

Debrecen

HUN

14.02.2014

16.02.2014

Atklātais pilsētas čempionāts

Jelgava

LAT

19.02.2014

24.02.2014

Starptautiskais turnīrs „Pavlukov Memor.”

Anapa

RUS

21.02.2014

23.02.2014

Atklātais 3.BJSS čempionāts

Rīga

LAT

25.02.2014

02.03.2014

Starptautiskais turnīrs „Stranja”

Sofija

BUL

25.02.2014

02.03.1014

Starptautiskais turnīrs „Brandenburg Cup”

Frankfurt/Oder

GER

07.03.2014

09.03.2014

LR čempionāts pieagušiem

Daugavpils

LAT

07.03.2014

09.03.2014

Atklātais pilsētas čempionāts jauniešiem

Daugavpils

LAT

21.03.2014

23.03.2014

Starptautiskais turnīrs ”Sidnejs 2000 Cup”

Rīga

LAT

17.03.2014

23.03.2014

Starptautiskais turnīrs „Grand Prix””

Usti nad Labem

CHE

19.03.2014

23.03.2014

Starptautiskais turnīrs „D.Pozniakas Mem.”

Vilnius

LIT

28.03.2014

30.03.2014

Atklatais pilsētas cempionāts jauniešiem

Rīga

LAT

04.04.2014

06.04.2014

RVT kauss  „E.Gutmaņa  piemiņas”

Rīga

LAT

10.04.2014

13.04.2014

Starptautiskais turnīrs „Gee Bee”

Helsinki

FIN

10.04.2014

25.04.2014

Pasaules čempionāts jauniešiem (U-19)

Sofija

BUL

09.05.2014

11.05.2014

Starptautiskais turnīrs „Purvinsku  br.piem.”

Daugavpils

LAT

13.05.2014

17.05.2014

Starptautiskais turnīrs „A. Šocikasa”

Kauņa

  LIT

13.05.2014

18.05.2014

Starptautiskais turnīrs „Korotkov Memorial”

Habarovsk

RUS

23.05.2014

25.05.2014

Starptautiskais turnīrs „Domes kauss”

Olaine

LAT

08.06.2014

14.06.2014

Starptautiskais turnīrs „Livencev Memor”

Minsk

BLR

24.06.2014

 29.06.2014

Strarptautiskais turnīrs  „Kličko brotthers”

Berdicevs

UKR

01.07.2014

06.07.2014

Starptautiskais turnīrs „Makar Mazai”

Mariupol

  UKR

07.07.2014

14.07.2014

EUBC Eiropas savienības čempionāts

TBS

 

14.07.2014

17.07.2014

Starptautiskais turnīrs”Popenčenko Mem.”

Maskava

RUS

08.08.2014

18.08.2014

Pasaules Olimpiade  jauniešiem (U-19)

Nianjing

 CHI

18.08.2014

25.08.2014

Starptautiskais turnīrs „Kadirov Memor.”

Groznij

RUS

18.08.2014

25.08.2014

EUBC Eiropas skolēnu čempionāts

TBS

 

04.09.2014

06.09.2014

Starptauskais turnīrs „Domes kauss”

Daugavpils

 LAT

08.09.2014

14.09.2014

Starptautiskais turnīrs „Umakhanov”

Mahachkala

RUS

12.09.2014

22.09.2014

EUBC Eiropas junioru čempionāts

TBS

 

18.09.2014

20.09.2014

Latvijas Universiāde boksā

Daugavpils

LAT

23.09.2014

28.09.2014

FISU Pasaules Universiāde boksā

Jakuts

RUS

03.10.2014

05.10.2014

EUBC Eiropas jauniešu cempionāts (U-19)

TBS

 

10.10.2014

16.10.2014

Starptautiskais turnīrs „Padr Benedicto”

Simferopol

UKF

17.10.2014

19.10.2014

LR čempionāts jauniešiem, junioriem

Daugavpils

LAT

16.10.2014

21.10.2014

Starptautiskais turnīrs   „ Tammer”

Tampere

FIN

27.11.2014

30.11.2014

Starptautiskais  turnīrs „Riga Open”

Rīga

LAT

04.12.2014

07.12.2014.

Pasaules Kauss  pieagušiem

Khanty-Mansyisk

RUS

11.12.2014

13.12.2014

Starptautiskais  „ziemassvētkus”  turnīrs

Daugavpils

LAT

.
Юрмальская школа бокса - традиции бокса в Юрмале с 1956 года!

 .