Календарь бокса 2016

Начало

Окончание

Название турнира

Город

Страна

1.

15.01.2016

16.01.2016

Atklātais b/k”Sidnejs 2000” čempionāts

Rīga

LAT

2.

22.01.2016

23.01.2016

Atklātais SP BJSS čempionāts

Daugavpils

LAT

3.

28.01.2016

06.02.2016

AIBA Pasaules čempionāts sievietem

Astana

KAZ

4.

03.02.2016

08.02.2016

Starptautiskais turnīrs „Boskai Istvan.”

Debrecen

HUN

5.

08.02.2016

14.02.2016

Starptautiskais turnīrs”Governor Cup” U-17

Vladimir

RUS

6.

13.02.2016

14.02.2016

Atklātais pilsētas čempionāts

Liepāja

LAT

7.

19.02.2016

21.02.2016

Atklātais 3.BJSS čempionāts

Rīga

LAT

8.

26.02.2016

27.02.2016

Latvijas XXVI Universiādes

Rīga

LAT

9.

26.02.2016

28.02.2016

Atklātais pilsētas čempionāts

Jelgava

LAT

10.

02.03.2016

06.03.2016

Starptautiskais turnīrs „Stranja”

Sofija

BUL

11.

04.03.2016

06.03.2016

Atklātais pilsētas čempionāts

Daugavpils

LAT

12.

10.03.2016

13.03.2016

Starptautiskais turnīrs „Gee Bee’

Helsinki

FIN

13.

16.03.2016

20.03.2016

Starptautiskais turnīrs „D.Poniakas” U-19

Vilņus

LIT

14.

25.03.2016

27.03.2016

Starptautiskais tirnīrs „Domes Kauss”

Olaine

LAT

15.

23.03.2016

27.03.2016

Starptautiskais turnīrs „Pavlukovs” U-19

Anapa

RUS

16.

01.04.2016

03.04.2016

Starptautiskais turnīrs „Bistrova kauss”

Maardu

EST

17.

08.04.2016

10.04.2016

Atklātais pilsētas čempionāts jauniešiem

Rīga

LAT

18.

08.04.2016

10.04.2016

Latvijas čempionāts pieagušiem

Rīga

LAT

19.

20.04.2016

01.05.2016

Eiropas atlases OS čempionāts

Istanbul

TUR

20.

29.04.2016

01.05.2016

Starptautiskais turnīrs „Purvinsku brothers”

Daugavpils

LAT

21.

11.05.2016

15.05.2016

Starpt. turnīrs „Heidar Aliev Cup” Junior

Baku

AZE

22.

11.05.2016

15.05.2016

Starpt.turnīrs „Liventsev Memorial”

Minsk

BLR

23.

11.05.2016

15.05.2016

Starptautiskais turnīrs „Governor Cup”

St.Peterburg

RUS

24.

19.05.2016.

29.05.2016

EUBC Eiropas čempionāts U-19

Daugavpils

LAT

25.

26.05.2016

29.05.2016

Starptautiskais turnīrs „A.Šocikasa mem.”

Kaunas

LIT

26.

25.05.2016

29.05.2016

Starptautiskais turnīrs „Korotkov Kauss”

Habarovsk

RUS

27.

03.06.2016

05.06.2016

Starptautiskais turnīrs „Roviča kauss”

Jūrmala

LAT

28.

03.06.2016

05.06.2016

LR čempionāts skolēnem (U-15)

Jūrmala

LAT

29.

07.06.2016

19.06.2016

Pasaules atlases OS čempionāts

Baku

AZE

30.

01.07.2016

03.07.2016

Latvijas Olimpiāde pieagušiem

Valmiera

LAT

31.

06.07.2016

10.07.2016

Starpt. turnīrs „Golden Glove” Youth

Vrlas - Subotica

SER

32.

15.07.2016

24.07.2016

Eiropas čempionāts junioriem (U-17)

TBC

 

33.

20.07.2016

24.07.2016

Starptautiskais turnīrs „Chemistry Cup”

Halle

GER

34.

26.07.2016

31.07.2016

Starptautiskais turnīrs „N.Manger”

Kherson

UKR

35.

04.08.2016

07.08.2016

Starpatautiskais turnīrs „R.Tamulis mem.”

Kaunas

LIT

36.

05.08.2016

21.08.2016

Olimpiskās Spēlēs pieagušiem

Rio-de-Žaneiro

BRA

37.

26.08.2016

27.08.2016

Starptautiskais turnīrs „Domes kauss”

Daugavpils

LAT

38.

04.09.2016

11.09.2016

Starptautiskais turnīrs „Grand Prix”

Usti nad Labem

CHE

39.

04.09.2016

11.09.2016

Starptautiskais turnīrs „Umakhanov”

Mahačkala

RUS

40.

04.09.2016

11.09.2016

Starptautiskais turnīrs „Felix Shtamm”

Varšava

POL

41.

23.09.2016

24.09.2016

Starptautiskais turnīrs „Olaines kauss”

Olaine

LAT

42.

29.09.2016

02.10.2016

Starptautiskais turnīrs „Brandenburg Cup”

Frankfurt-Oder

GER

43.

03.10.2016

08.10.2016

Eiropas čempionāts skolēniem (U-15)

TBC

 

44.

03.10.2016

08.10.2016

FISU Pasaules čempionāts studentiem

Bangkok

TAI

45.

09.10.2016

11.10.2016

LR čempionāts junioriem,jauniešiem

Daugavpils

LAT

46.

20.10.2016

23.10.2016

Starptautiskais turnīrs „ Tammer”

Tampere

FIN

47.

04.11.2016

06.11.2016

Starptautiskais turnīrs „V.Karpačauska”

Paņevežis

LIT

48.

11.11.2016

13.11.2016

Starptautiskais turnīrs „Enkūža balvas”

Liepāja

LAT

49.

14.11.2016

27.11.2016

AIBA Pasaules čempionāts (Youth U-19)

Sankt-Peterburg

RUS

50.

08.12.2016

11.12.2016

Starptautiskais turnīrs „Riga Open”

Rīga

LAT

51.

16.12.2016

18.12.2016

Ziemassvetkus turnīrs jauniešiem

Daugavpils

LAT

52.

15.12.2016

19.12.2016

Pasaules kauss pieagušiem

Hanti-Mansijsk

RUS

 

Юрмальская школа бокса - традиции бокса в Юрмале с 1956 года!

 .